|
Hotelli Marbella on pieni ja viihtyisä hotelli, joka sijaitsee Fuengirolan keskustassa Costa del Solissa Malagan provinssissa Espanjassa. Hotelli on ollut ruotsalaisomistuksessa maaliskuusta 2010 asti.
Hotelli sijaitsee rauhallisella alueella, mutta silti lähellä kaikkia mukavuuksia ja vain muutaman minuutin kävelymatkan päässä rannasta. Hotellissa on 25 huonetta neljässä kerroksessa. Kerroksiin pääsee hissillä. Kaikissa huoneissa on ilmastointi, satelliitti tv, tallelokero ja kylpyhuone.
Monikielinen henkilökuntamme tarjoaa teille parhaan mahdollisen palvelun. Kaikki heistä puhuvat englantia.
Vastaanotto on avoinna aamukahdeksasta keskiyöhön, kuten myös aulabaari, jossa tarjoilemme aamupalaa ja drinkkejä. Lukunurkkauksessa voit lukea kirjoja tai lainata niitä mukaan huoneeseesi, terassille tai vaikka rannalle. Kannettavaa tietokonetta varten hotellissa on ilmainen langaton internetyhteys hotellin asiakkaille.
Jos haluat tehdä varauksen ryhmälle, ota meihin yhteyttä.
Tervetuloa Fuengirolaan!


Meillä on myös Etelä-Ruotsissa sijaitseva lomavälityspalvelu, jossa meillä on noin 700 mökkiä/asuntoa vuokrattavana. Voit valita joko lomakylä- tai yksityisomisteisen asunnon.
Soita toimistoomme, joka on avoinna ympäri vuoden + 46 411 55 94 20 tai vieraile nettisivustolla:
Bo i Skåne Stugbokning AB or Bo i Småland Stugbokning AB
 
|